TopResimler.com

çocuk Resimleri

Bir baba gittiğinde, sadece baban değil. Bir dostun, Bir arkadaşın, Bir sırdaşın, Bir öğretmenin, Bir ustan, Bir yanın... Gider, Gider de...  (Kategori: Baba)

İyi geceler. Harika bir Cumartesi sabahına uyanalım  (Kategori: Cuma Akşamı)

Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, Allah sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar.  (Kategori: Dini)

Merhaba Salı. Gününüz aydın, kazancınız bol, neşeniz daim, sağlığınız yerinde olsun.  (Kategori: Salı)

Hiç kimse kollarında bir çocuk tutan anne kadar saygıdeğer değildir. Anneler Gününüz kutlu olsun...  (Kategori: Anneler Gunu)

Bizi hayata bağlayan en kuvvetli bağdır çocuklarımız  (Kategori: Aile)

Beni sevmiyorsa kamyon çarpsın banane  (Kategori: Aşk)

Mutlu, huzurlu, keyif ve güzelliklerle dolu, harika bir çarşamba gününe uyanalım. İyi geceler.  (Kategori: Salı Akşamı)

Kalite nedir diye sorsalar? iyi ve kötü gününde yanında olan "dost" derim.  (Kategori: Dostluk)

Günaydın! Rabbim özü sözü bir, hayırlı insanlarla karşılaştırsın bizi ve sevdiklerimizi... Mutlu olun, sevgiyle kalın!  (Kategori: Günaydın)

Ben sadece çocukluğumda hiçbir şey düşünmeden erkenden uyuduğum geceleri özlüyorum. İyi geceler.  (Kategori: İyi Geceler)

Dostluk: umulmayacak kadar yakın, unutulmayacak kadar derin ve sadece ender insanlarla yaşanacak kadar özeldir...  (Kategori: Dostluk)

Kalbinize dokunana, hayatınıza anlam katana, hüznünüze ortak olana, umudunuzu kırmayana "İyi ki var" dediğimiz tüm dostlara, iyi geceler...  (Kategori: İyi Geceler)

Neşe içinde geçen, bol gülümsemeli, süprizlerle dolu bir hafta sonu sabahına uyanalım... İyi geceler!  (Kategori: Cuma Akşamı)

Güzek bir güne uyanmanız dileğiyle, iyi geceler  (Kategori: İyi Geceler)

çocuk - Sayfa 1 / 2

Loading...