TopResimler.com

Dua Resimleri

Dünyaya yeniden gelsem, yine senin evladın olmak isterim baba

Dünyaya yeniden gelsem, yine senin evladın olmak isterim baba  (Kategori: Baba)

Hoşgeldin Cuma. Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğimle. Hayırlı cumalar.  (Kategori: Cuma)

Dua kulluğun iliğidir... Hadis-i Şerif  (Kategori: Dini)

Ne güzel bir dua; "Allah bütün sıkıntıda olanları, Es'selam isminin tecellisiyle selamete çıkarsın..." Hayırlı sabahlar...  (Kategori: Günaydın)

Ramazan arefesi akşamından herkese selam ve sevgiler. Allahım bize ramazan orucunu hakkıyla tutmayı nasip et... Hayırlı Ramazanlar  (Kategori: Ramazan Arefesi)

Mübarek cuma akşamında dilekleriniz dualarınız kabul olsun inşallah. Rabbim herkesin gönlüne göre versin... Hayırlı cumalar.  (Kategori: Cuma Akşamı)

Dua; kulun Allah'a derdini bildirmesi değil, o derdin dermanının ancak Allah olduğunu bilmesidir...  (Kategori: Dini)

Rabbim gönlümüzden geçenleri hayırlısıyla, Ol emrinle, Ol'dur  (Kategori: Dini)

İyi geceler. Bu gece gönlünüzden geçen tüm güzel dilek ve dualar gerçeğe dönüşsün en yakında inşallah.  (Kategori: İyi Geceler)

Dilek niyettir, dilek duadır, dua ise, bizi biz edendir. İyi diyelim iyi olsun tüm güzellikler bizi bulsun. Sağlıklı, mutlu, huzur dolu...  (Kategori: İyi Akşamlar)

Hiçbir şeyde gözümüz yok. Allah karşımıza hayırlı insanlar çıkarsın, hakkımızda hayırlı olanı versin  (Kategori: Dini)

Rabbim, dua ve tövbelerimizi kabul, sağlığımızı daim, kazancımızı bereketli, kalplerimizi ve evlerimizi huzurla doldursun inşallah...  (Kategori: Cuma)

Ömürden bir an, ömürden bir gün, ve ömürden bir mevsim daha gidiyor. Rabbim tekrar baharını yazını yaşamayı nasip eylesin. Amin!  (Kategori: Dini)

18 saatlik açlığın ardından, 5 dk.'da bizi doyuran rabbime hamd olsun... Verdiği nimetlere şükürler olsun.  (Kategori: İftar)

Bayramınız kutlu, Yüreğiniz umutlu Umutlarınız atlı Sevdanız kanatlı Mutluluğunuz katlı Sofranız tatlı Mekanınız tahtlı Ömrünüz...  (Kategori: İyi Bayramlar)

Dua - Sayfa 1 / 3