TopResimler.com

Ev Resimleri

Bu sabah tersimden kalktım ilişmeyin bana

Bu sabah tersimden kalktım ilişmeyin bana  (Kategori: Komik)

Mutluluk düşlediğiniz gibi, sevgi özlediğiniz gibi, yarınlar hayal ettiğiniz gibi olsun. İyi geceler.  (Kategori: İyi Geceler)

Bu mübarek cuma akşamında kimin ne dileği varsa, rabbim bire bin versin inşallah.  (Kategori: Cuma Akşamı)

Hoşgeldin Kasım. Huzur, sağlık, mutluluk, başarı, bereketinle gel. Mutlu bir ay olması dileğimle. Günaydın.  (Kategori: Kasım)

Boşverdiğin kadar huzurlu, takmadığın kadar mutlusun  (Kategori: Mutluluk)

Günaydın. Umudunuz sevgi, sevginiz sonsuz, sabahınız aydın olsun. Huzura, mutluluğa açılsın bugün kapınız pencereniz.  (Kategori: Günaydın)

Sevdiğim insanları göğüs kafesindeki boşluklara yerleştirmek istiyorum. Hep benle kalsınlar, korunaklı olsun ve hiçbir şeye üzülmesinler.  (Kategori: İyi Dilekler)

Günaydın. Bu gün kapılarımız güzel insanlara açılsın, bu gün telefonlarımız güzel haberler için çalsın, bu gün tüm dilekler...  (Kategori: Günaydın)

Evimizden bolluk ve bereketin eksin olmayacağı, neşeli, umut ve sevgi dolu bir perşembe olsun.  (Kategori: Perşembe)

Dünyanız mutlu, hayalleriniz tatlı olsun. Evinize güneş, gönlünüze huzur dolsun. Mutluluklar ömrünüzce her şey gönlünüzce olsun. İyi...  (Kategori: İyi Geceler)

Cuma akşamınız hayırlı olsun. Bu cuma akşamı hiç ummadığınız bir yerden sevinçli bir haber alırsınız inşallah... Allah'a emanet...  (Kategori: Cuma Akşamı)

Günaydın. Mutlu pazarlar. Keyifli kahveler  (Kategori: Pazar)

"Ne güzeldir, anne ve babanızın hala çaldığınız kapının arkasında, ya da hattın öbür ucunda olması." Ayşe Kulin.  (Kategori: Aile)

Mutlu akşamlar. Akşamınız güzel, keyfiniz bol olsun. Sevdikleriniz yanı başınızda, mutluluk başucunuzda olsun. Güzel bir akşam geçirmeniz...  (Kategori: İyi Akşamlar)

Babalar günü kutlu olsun  (Kategori: Babalar Günü)

Ev - Sayfa 1 / 2