TopResimler.com

Gece Resimleri

Mutluluk düşlediğiniz, sevgi özlediğiniz, yarınlar hayal ettiğiniz gibi olsun

Mutluluk düşlediğiniz gibi, sevgi özlediğiniz gibi, yarınlar hayal ettiğiniz gibi olsun. İyi geceler.  (Kategori: İyi Geceler)

İyi geceler. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin  (Kategori: İyi Geceler)

"Herkes huzur bulduğu yere gitsin" dediler... Ben senin kapına, senin huzuruna geldim.. Beni sensiz, kalbimi sensiz, dilimi sensiz bırakma...  (Kategori: Cuma)

Allah rahatlık versin, Allah'a emanet kalın. İyi geceler dilerim köyüm  (Kategori: İyi Geceler)

Gecenin karanlığı bütünüyle yaşanmadan aydınlığa çıkmaz. İyi geceler.  (Kategori: İyi Geceler)

İyi geceler, mutlu düşler. Allah rahatlık versin hepimize  (Kategori: İyi Geceler)

İnşallah yarın bugünden çok daha güzel olur... Huzurlu güzel mutlu bir gece diliyorum.  (Kategori: İyi Geceler)

İyi geceler  (Kategori: İyi Geceler)

İyi geceler  (Kategori: İyi Geceler)

Mutluluktan ne yapacağınızı bilemediğiniz harika bir pazar sabahına uyanmanız dileğiyle. İyi geceler.  (Kategori: Cumartesi Akşamı)

Ben sadece çocukluğumda hiçbir şey düşünmeden erkenden uyuduğum geceleri özlüyorum. İyi geceler.  (Kategori: İyi Geceler)

İyi geceler. Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup hayatınıza aksın.  (Kategori: İyi Geceler)

Gece diyorum... Ne güzel kucaklıyor hüzünleri... Peki ya dua? Ah! Dua olmasa, nasıl görürdü umutlarımız güneşi  (Kategori: Dini)

Mesele aynı fikirlerde olup anlaşmak değil, Mesele farklı fikirlerde olup, birbirine saygı duyabilmektir. İşte böyle davranabilenlere insan...  (Kategori: Güzel Sözler)

Hoşgeldin ya şehr-i ramazan! Ramazan ayımız tüm islam alemine hayırlara vesile olsun. Hayırlı Ramazanlar.  (Kategori: Hayırlı Ramazanlar)

Gece - Sayfa 1 / 2