TopResimler.com

Güneş Resimleri

Her şeyin zamanı gelecek. Şimdilik sadece sabır

Her şeyin zamanı gelecek. Şimdilik sadece sabır  (Kategori: Güzel Sözler)

Hayatımıza anlam katan, güzel olan ne varsa hayatınızdan hiç çıkmasın... Mutlu Akşamlar  (Kategori: İyi Akşamlar)

Hoşgeldin Kasım. Huzur, sağlık, mutluluk, başarı, bereketinle gel. Mutlu bir ay olması dileğimle. Günaydın.  (Kategori: Kasım)

Kasım ayı hoşgelsin... Dökülen sadece yapraklar olsun... Canlar haince yitip gitmesin... Ülkemiz için bir dönüm noktası olsun... Kaos...  (Kategori: Kasım)

Hayat herkesi kendi gibileriyle karşılaştırsın  (Kategori: İyi Dilekler)

Mutlu Akşamlar  (Kategori: İyi Akşamlar)

Akşam olur, gün eskir, eskimeyen bir şey varsa hayata dair, biri yarın, biri umut, biri de sevgidir... Mutlu akşamlar.  (Kategori: İyi Akşamlar)

Eğer... Bir gün daha olursa, bu ömüre. Güneş bana doğsun, benim gönlüme. Sadrım derya olsu, ruhum hoş. ve inşirah içinde ulaşayım, o...  (Kategori: İyi Akşamlar)

Cuma akşamımız mübarek olsun. Hayırlı akşamlar  (Kategori: Cuma Akşamı)

Hoşçakal karpuz, dondurma, güneş. Hoşgeldin ıhlamur, şemsiye,mendil kutusu. Sana da selam doğalgaz faturası, sen de hoş geldin...  (Kategori: Hoscakal Yaz)

Merhaba Cumartesi  (Kategori: Cumartesi)

Hoşgeldin Salı. Gününüz aydın, sağlığınız yerinde, sevdikleriniz yanınızda, rızkınız ve ömrünüz bereketli olsun.  (Kategori: Salı)

Hoşgeldin çarşamba. Gününüz aydın, sağlığınız yerinde, sevdikleriniz yanınızda, rızkınız ve ömrünüz bereketli olsun..  (Kategori: Çarşamba)

Hayırlı akşamlar dostlarım  (Kategori: İyi Akşamlar)

Hello June  (Kategori: Haziran)

Güneş - Sayfa 1 / 4