TopResimler

Kadın Resimleri

Dünya yansa da biz sevdiklerimizi unutmayız, onlar uzakta olsalar da

Gönüller birdir, dünyalar ayrı olsa da Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umrumda değil! Dünya yansa da biz sevdiklerimizi...  (Kategori: Sevgi)

Mutluluk başkalarının sizi sevmesiyle alakalı değildir. Sizin kendinizi sevmenizle ilgilidir. James Bowen  (Kategori: Mutluluk)

Mutlu insanlar; her şeyin en iyisine sahip olanlar değil, sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir...  (Kategori: Mutluluk)

Keşke kalplerdeki yağ bağlamış kötülükler, art niyet, haset, vicdansızlıklar yıkamakla geçse... Şu dünya iyilere kalsa...  (Kategori: İyi Dilekler)

"Ah etmeye gerek yok" Allah'a bırak. Nasıl olsa bir yerden çıkar. Kul unutur da, Allah unutmaz!!  (Kategori: Dini)

Mutluluk bazen dostlarla içilen bir kahvede gizlidir  (Kategori: Dostluk)

Günaydın. Kahveniz bol, neşeniz bol bol olsun  (Kategori: Günaydın)

Kalbimdeki seni özledim aşkım  (Kategori: Aşk)

Hayatımda artık beni mutsuz eden, üzen şeylerle vakit kaybetmemek için bazı şeylere sabrım yok... Ve her şeyin üzerinde, sabrımı...  (Kategori: Güzel Sözler)

Gözlerime bakıp da yapılan sahte bir gülücük yerine, yüzüme karşı gösterilen gerçek bir nefreti tercih ederim.  (Kategori: Güzel Sözler)

Kalbimde yalnız sen olacaksın müdür gözlüm ben seni ömrüme bedel bildim  (Kategori: Aşk)

Kadın erkeğin esiri değil; can yoldaşı, desteği, kederlerinin ve sevinçlerinin tam anlamıyla ortağıdır.  (Kategori: Aşk)

Sen özlediğim kadar beni özlüyor musun  (Kategori: Aşk)

Merhaba çarşamba. Hayatın devamlı değişen kalıplarında kendimi akışa bırakıyorum. Zamanlamaya güveniyorum. Kendi merkezimdeyim. Yaşamla...  (Kategori: Çarşamba)

Yalnız kendi menfaatini gözeten "Dosta" gönül bağlama, fayda görmezse sana düşman kesilir!  (Kategori: Dostluk)

Kadın - Sayfa 1 / 3