TopResimler.com

Kadın Resimleri

Gönüller birdir, dünyalar ayrı olsa da Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umrumda değil! Dünya yansa da biz sevdiklerimizi...  (Kategori: Sevgi)

Mutluluk başkalarının sizi sevmesiyle alakalı değildir. Sizin kendinizi sevmenizle ilgilidir. James Bowen  (Kategori: Mutluluk)

Mutlu insanlar; her şeyin en iyisine sahip olanlar değil, sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir...  (Kategori: Mutluluk)

Keşke kalplerdeki yağ bağlamış kötülükler, art niyet, haset, vicdansızlıklar yıkamakla geçse... Şu dünya iyilere kalsa...  (Kategori: İyi Dilekler)

"Ah etmeye gerek yok" Allah'a bırak. Nasıl olsa bir yerden çıkar. Kul unutur da, Allah unutmaz!!  (Kategori: Dini)

Mutluluk bazen dostlarla içilen bir kahvede gizlidir  (Kategori: Dostluk)

Günaydın. Kahveniz bol, neşeniz bol bol olsun  (Kategori: Günaydın)

Kalbimdeki seni özledim aşkım  (Kategori: Aşk)

Hayatımda artık beni mutsuz eden, üzen şeylerle vakit kaybetmemek için bazı şeylere sabrım yok... Ve her şeyin üzerinde, sabrımı...  (Kategori: Güzel Sözler)

Gözlerime bakıp da yapılan sahte bir gülücük yerine, yüzüme karşı gösterilen gerçek bir nefreti tercih ederim.  (Kategori: Güzel Sözler)

Kalbimde yalnız sen olacaksın müdür gözlüm ben seni ömrüme bedel bildim  (Kategori: Aşk)

Kadın erkeğin esiri değil; can yoldaşı, desteği, kederlerinin ve sevinçlerinin tam anlamıyla ortağıdır.  (Kategori: Aşk)

Sen özlediğim kadar beni özlüyor musun  (Kategori: Aşk)

Merhaba çarşamba. Hayatın devamlı değişen kalıplarında kendimi akışa bırakıyorum. Zamanlamaya güveniyorum. Kendi merkezimdeyim. Yaşamla...  (Kategori: Çarşamba)

Yalnız kendi menfaatini gözeten "Dosta" gönül bağlama, fayda görmezse sana düşman kesilir!  (Kategori: Dostluk)

Kadın - Sayfa 1 / 3

Loading...